První pomoc u dětí II.

Akutní stavy a onemocnění

Kurz první pomoci se zaměřením na děti všech věkových kategorií. Level II. se specializuje na řešení urgentních stavů a vybraných akutních onemocnění, četných v dětském období. Absolventi obdrží bilingvální osvědčení.

Délka kurzu (hod)
25. 9. od 13:00
Cena (Kč)

Popis kurzu:

Kurz první pomoci se zaměřením na děti všech věkových kategorií (0 – 18 let). Je vhodný zejména pro maminky, pedagogy, všechny osoby pracující s dětmi. Program je sestaven dle nejnovějších mezinárodních doporučení EVROPSKÉ RESUSCITAČNÍ RADY a aktuálních standardů první pomoci. Na levelu II. vyučujeme úrazové stavy (skeletární, termické) a řešení akutních onemocnění, významných svou četností v dětském období. Účastníci si osvojí správné postupy pomoci u poranění páteře, úrazu hlavy, skeletu. Ošetřují popáleniny, křečové stavy (epileptický záchvat). Z vybraných onemocnění se naučí jak pomoci dítěti při febrilních křečích, horečnatých stavů, akutní laryngitidě a anafylaktické reakci. Poradíme jak správně odstranit přisáté klíště a zmírnit bodnutí hmyzem.  

Výuka probíhá formou praktických nácviků s řadou zážitkových simulací. Ošetřujeme maskovaná imitovaná poranění, vysvětlíme použití moderního zdravotnického a obvazového materiálu, poradíme tipy a novinky do lékárničky. 

Naše výukové prostředky jsou unikátní, pomůcky pro výuku a poskytování první pomoci má k dispozici každý účastník. U nás máte jedinečnou možnost sáhnout si a reálně vyzkoušet vše, co byste mohli v první pomoci potřebovat nebo se inspirovat pestrou škálou novinek ve zdravotnických prostředcích a materiálech. 

V reakci na současné trendy ve vzdělávání v evropském kontextu, udělujeme absolventům bilingvální certifikát (osvědčení) o absolvovaném programu.   

Organizace kurzu:

Délka kurzu:

Kurz je v délce 3 hodin.

Termíny kurzu Staré Město u Uherského Hradiště:

25. 9. 2024 od 13:00, učebna Altéře 430, 686 03 Staré Město 

Pro otevření individuální formy, je nutné přihlášení min. 4 osob.
 
Platba:
 
1990 Kč / osobu lze uhradit hotově v den zahájení nebo převodem na účet (informace na emailu)   
 
Výstupní osvědčení:
 
Bilingvální certifikát (osvědčení) o absolvovaném programu
 

Jak se přihlásit: 

Přihlašte se prostřednictvím formuláře nebo nás kontaktujte.

zdravotni.kurzy@gmail.com

Rescue Training CZ

+420 777 642 021