Emergency First Response

CPR and AED Course

Kurz první pomoci s mezinárodní platností! Naučte se perfektně ovládat AED defibrilátor a resuscitaci všech věkových kategorií! Získejte osobní certifikaci EFR Respondera v levelu CPR AED, 2x certifikát a plastovou ID kartu v mezinárodním programu! 

Délka kurzu (hod)
11. 12. od 13:00
Cena (Kč)

Popis kurzu:

Kurz kardiopulmonální resuscitace s použitím AED defibrilátoru v mezinárodním konceptu společnosti EMERGENCY FIRST RESPONSE. Vhodný pro zájemce, kteří chtějí získat certifikát prokazující znalosti CPR AED (proškoleného poskytovatele) s platností v zahraničí. Výuka je vedena dle instrukcí licencovaného programu společnosti EFR. Za použití moderních metod, praktických nácviků a simulací se účastníci naučí kardiopulmonální resuscitaci (CPR) s použitím automatické externí defibrilace (AED), dle nejnovějších doporučení European resuscitation Council (ERC) guidelines.

Obsah je zaměřen na základní podporu životních funkcí, resuscitaci (Basic Life Support CPR) a použití automatické externí defibrilace (CPR and AED) všech věkových kategorií. Seznamuje s teorií „defibrilace“, její důležitostí v záchraně života. Účastníci se naučí popis a použití AED defibrilátorů. Dodržují bezpečnostní opatření při první pomoci a poskytování defibrilace. Vyzkouší si defibrilaci s různými typy přístrojů. Pro tento účel vlastníme většinu AED trenažerů a digitálních modelů dostupných v ČR. Po zvládnutí učiva zaměřeného na dospělou osobu pokračuje výcvik resuscitace a defibrilace dětských kategorií. Z urgentních stavů trénujeme péči o člověka v bezvědomí a obstrukci dýchacích cest (dušení) všech věkových kategorií. Důkladná praktická cvičení vedou k získání dovedností použitelných v reálném životě. Absolvent se stává certifikovaným poskytovatelem „Emergency Responderem“ resuscitace s použitím AED  defibrilátoru.  

Naše výukové prostředky jsou unikátní, pomůcky pro výuku a poskytování první pomoci má k dispozici každý účastník. U nás máte jedinečnou možnost sáhnout si a reálně vyzkoušet vše co byste mohli v první pomoci potřebovat nebo se inspirovat pestrou škálou novinek ve zdravotnických prostředcích a materiálech. 

Certifikace:  

Všechny kurzy EFR mají mezinárodní platnost! Absolventi se stávají Emergency Respondery, certifikovanými poskytovately první pomoci  (odpovídající úrovně dle absolvovaného kurzu) s mezinárodní certifikací. K prokázání úrovně Vašich znalostí poslouží zejména v zahraničí přenosná plastová ID karta Emergency Respondera. Platnost mezinárodní certifikace je 2 roky, pak je nutná obnova (REFRESHER).

Výstupní osvědčení:

1x Mezinárodní certifikát (AN)

1x Bilingvální certifikát (CZ/AN)

1x Plastová ID Card

Organizace kurzu:

Délka kurzu:

Kurz je v délce 4 hodin.

Termíny kurzu Staré Město u Uherského Hradiště:

11. 12. 2024 od 13:00, učebna Altéře 430, 686 03 Staré Město 

Pro otevření individuálního termínu, je nutné přihlášení min. 2 osob.
 
Platba:
 
4990 Kč / osobu lze uhradit hotově v den zahájení nebo převodem na účet (informace na emailu)   
 

Jak se přihlásit: 

Přihlašte se prostřednictvím formuláře nebo nás kontaktujte.

zdravotni.kurzy@gmail.com

Rescue Training CZ

+420 777 642 021